03.04.2014a03 березня 2015 року

03 березня 2015 р. завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор Мартиненко Світлана Миколаївна взяла участь у науково-практичному семінарі «Впровадження компетентністного підходу в навчально-виховний процес початкової школи», який проводився на базі гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького р-ну м.Києва.

На семінарі прозвучали виступи Савченко О. Я. – академіка, д. п. н., професора члена НАПН України, Бібік Н. М. – д. п. н., професора, дійсного члена НАПН України, Онопрієнко О.В. – к. п. н., докторанта відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, Сухаревської О. О. – методиста Дарницького науково-методичного центру,  Литвиненко О. О. –  заступника директора науково-методичного центру.
Науковцями було розглянуто нові державні стандарти початкової освіти, презентовано методичні рекомендації щодо роботи з новими підручниками. С.М.Мартиненко детальніше зупинилася на особливостях компетентнісного підходу в професійній підготовці вчителя початкової школи у Педагогічному інституті нашого Університету.