Тренінг «Емоційне лідерство викладача ВНЗ»

02.25.201525 лютого 2015 року

25 лютого 2015 року в Науково-дослідній лабораторії культури лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка викладачі кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту взяли участь у тренінгу «Емоційне лідерство викладача ВНЗ». Програма тренінгу спрямовувала учасників на розвиток лідерських якостей та максимальне використання власних талантів; сформувала позицію, шо бути лідером – означає бути собою, піклуватися про своє здоров'я, самовдосконалюватися, самонавчатися, бути завжди у гарній фізичній формі та піднесеному настрої.

Кафедра дошкільної освіти висловлює щиру подяку за проведений тренінг, цікаві ідеї, пропозиції, означені перспективи підвищення професійної майстерності та за отримані сертифікати тренеру Юлії Воллодимирівні Бреус (молодший науковий співробітник відділу психологічних досліджень НДЛ культури лідерства) та Валерії Робертівні Міляєвій (завідувач НДЛ культури лідерства, доктор психологічних наук, доцент).

Лідерство невичерпне, а його розвитку немає меж!