І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

12.22.201422 грудня 2014 року

22 грудня 2014 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка проведено І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», в якій взяли участь 44 студенти денної форми навчання ОКР «бакалавр» і «магістр».

Мета І етапу Олімпіади полягала у виявленні обдарованих студентів, сприянні розвитку їхнього творчого мислення, активізації наукового пошуку щодо вирішення актуальних проблем у галузі початкової освіти. Учасникам олімпіади були запропоновані завдання, складені з урахуванням сучасних досягнень у галузі «Педагогіки і методики початкової освіти». Їх розв'язання вимагало не лише знання програмового навчального матеріалу, а й володіння загальною психолого-педагогічною культурою, основами педагогічної майстерності.

До складу журі І етапу Олімпіади ввійшли:

Мартиненко Світлана Миколаївна – завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктор педагогічних наук, професор, голова журі

Волинець Катерина Іванівна – завідувач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент

Іванюк Ганна Іванівна – завідувач кафедри педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор

Савченко Юрій Юрійович – заступник директора Педагогічного інституту з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент

Бондаренко Геннадій Леонідович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін

Дубовик Світлана Григоріївна – кандидат педагогічних, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін

Романенко Людмила Віталіївна – старший викладач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін

Члени журі досить об’єктивно оцінили рівень теоретичних знань, розвиток професійної компетентності учасників Олімпіади.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» стали:

ОКР «бакалавр»

І місце – Феофентова Марина Олегівна

ІІ місце – Смаль Сніжана Павлівна

ІІІ місце – Колчина Аліна Олегівна, Сізоненко Катерина Володимирівна

ОКР «магістр»

І місце – Власик Надія Володимирівна

ІІ місце – Сараєва Тетяна Олександрівна, Шуставецька Галина Михайлівна

ІІІ місце – Жабська Оксана Петрівна

Усім учасникам бажаємо подальших здобутків у фахових конкурсах і змаганнях, а переможцям – успіху в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».