Історико-архівна виставка «Старі фотографії на стіл розклади»

12.16.201416 грудня 2014 року

16 грудня 2014 року в Педагогічному інституті у читальній залі бібліотеки відбулася історико-архівна виставка «Старі фотографії на стіл розклади» - до 175-річчя виникнення фотографії.

Викладачі, студенти, викладача і гості з цікавістю слухали розповідь дослідників-колекціонерів Ульянича Анатолія Анатолійовича і Ульянич Галини Іванівни про історію розвитку фотографії у світі та в Україні, переглядали фотографії кінця ХІХ – початку ХХ століть.

Особливо глядачів зацікавили фотографії, які представила ветеран освіти Марчун В.О. На цих фото – історія колективізації, історія м. Києва, історія Київського педтехнікуму 1936 року.

Одним із розділів виставки був присвячений історії створення Київського педагогічного училища №2, Педагогічного коледжу імені К.Д. Ушинського, Педагогічного інституту та Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Приємним подарунком стала пісня Анатолія Матвійчука «Фотографії», яку виконала студентка ІІІ курсу Наталя Сидоренко.

Всі присутні дізналися багато цікавого про історію фотографії та зробили спільне фото на згадку.