«Зимова майстерня» у Педагогічному інституті

12.12.201412 грудня 2014 року

На кафедрі початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Педагогічного інституту 12 грудня відбулась «Зимова майстерня», створена в межах курсу «Методика викладання освітньої галузі «Технології» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Данієлян А.Я.). У майстерні плідно і творчо працювали з задоволенням 116 студентів–майстрів, серед яких студенти ІІ курсу спеціальності «Початкова освіти» та студенти V курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Майстри-модератори (студенти-магістранти спеціальності «Початкова освіта» другого року навчання) керували роботою 11 творчих груп, навчали студентів різноманітним технологіям виготовлення зимових і новорічних прикрас, презентували власні вироби.

У номінацію «Мої улюблені вироби» увійшли: «Дерев’яний кулон» (Козлітін Денис), «Казкова вівця» (Вовк Юлія), «Веселі трубочки» (Лавриненко Дарина).

Фінальним акцентом роботи майстерні стало прикрашання новорічної ялинки листівками із враженнями студентів від власної роботи.

Позитивні емоції, творчий настрій, атмосфера натхненої праці засвідчила фото і відеокоресподент – Світлана Дениско.

Нова майстерня відкриває свої двері для всіх бажаючих.

До нових зустрічів!

{gitube vid:=pRvP6rb-cWc}