Виховний захід до Дня народження Бориса Грінченка «Він більше працював, ніж жив …»

12.08.20148 грудня 2014 року

8  грудня  2014  року  студентами    Педагогічного  інституту   групи  Поб-1-13-2.0д   (куратор – Кошман П.Я., кафедра початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін ), проведений виховний захід  до Дня народження  Бориса Грінченка «Він більше працював, ніж жив …».

Активну участь у заході  взяли  студенти  3 курсів  Університетського коледжу  спеціальності «Початкова освіта» ( керівник групи студентів – Лісова С.І.).

Мультимедійна система, презентація теми з комп’ютерною підтримкою,  які використовувалися під час проведення заходу, дали  змогу  розвивати вербально-логічний, наочно-дієвий, просторовий, візуальний тип мислення, поєднувати слухові  і  зорові  сприйняття  матеріалу. У презентації використовувались: навчальний фільм, відеофрагменти, відеоінформуюча програма; весь процес відбувався на слайдах за допомогою послідовної анімації пропонованих матеріалів.

Виховний захід сприяв  залученню студентів до розуміння світу людей, якими ми можемо по праву пишатися.