Конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка

08.12.201408 грудня 2014 року

08 грудня 2014 року команда Педагогічного інституту взяла участь у вже традиційному конкурсі, на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність», присвяченому Дню народження Бориса Дмитровича.

З гідністю представивши Інститут, студенти отримали подяку і були визнані найкращими у номінації «Яскравість та креативність презентації».

Команда висловлює щиру вдячність викладачам кафедри дошкільної освіти Волинець Ю.О. та Сиротич Н.Б. за організацію і чудовий сценарій,  директорату Педагогічного інституту, помічнику директора з ІКТ - Дерев'янку Л.І.завідувачам кафедр і викладачам, навчальному відділу та студентам спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» за підтримку та активну участь у конкурсі.

Сучасна інтерпретація слів Словника Бориса Грінченка, виконана студентами і викладачами Педагогічного інституту