03 листопада 2014 року
03 грудня відбулись традиційні педагогічні читання «Втілення ідей Б.Д. Грінченка в сучасну освітню практику початкової школи». Студенти наукового товариства кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін разом зі студентами Університетського коледжу презентували свої наукові проекти з вивчення педагогічної спадщини Б. Грінченка.
До активного обговорення проектів були залучені студенти 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» та учні й вчителі ЗНЗ № 182.