«Його ім’я носить наш Університет»

12.03.201403 грудня 2014 року

03 грудня 2014 року магістранти Педагогічного інституту (О.І. Агоста, П.В. Грабовська, І.О. Лаптійчук та Ю.О. Вовк) під керівництвом завідувача кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктора педагогічних наук, професора С.М. Мартиненко та доцента Г.Л. Бондаренка під час педагогічної практики провели виховну годину з теми «Його ім’я носить наш Університет» для учнів 11 класу спеціалізованої школи №17 з поглибленим вивчення математики Подільського р-ну м. Києва.

Під час виховного заходу студенти розповіли про життєвий і творчий шлях Бориса Грінченка, декламували його вірш, запропонували переглянути фільм про Університет та запросили випускників у захоплювальний світ знань, емоцій, цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів – стати студентами Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.