Шоу-проект першокурсників «Ось ми які!»

11.20.201420 листопада 2014 року

20 листопада 2014 року у великій концертній залі Університету пройшов традиційний студентський театралізований шоу-проект першокурсників «Ось ми які!». На початку заходу відбулась урочиста церемонія нагородження найактивніших студентів Грамотами та Подяками за високі успіхи у навчанні, науковій роботі, у громадському житті Університету; за популяризацію молодіжного руху в України, волонтерську діяльність, інші здобутки та досягнення.
Педагогічний інститут продемонстрував глядачам свої молоді таланти, які гідно розкрили тему шоу-проету «Майбутнє України – у наших руках». Першокурсники вражали вокальними номерами, віршами та цікавими хореографічними постановками, дарували глядачам чудовий настрій та щирі емоції. Приємністю для всіх творчих колективів стали Дипломи та солодкі подарунки.