Семінар з теми: «Виховання дітей у неповній сім’ї»

11.24.201424 листопада 2014 року

24 листопада 2014 року, о 10 год. 30 хв., у приміщенні Великої вітальні Київського міського будинку вчителя кафедра дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проводила семінар з теми: «Виховання дітей у неповній сім’ї» у формі ділової гри «Трикутний стіл». Ведуча семінару – Половіна Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Модератор семінару – Коваленко Олена Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

У діловій грі брали активну участь:

• представники Всеукраїнського об’єднання батьків-одинаків,
  • науковці Інституту психології імені Г.С. Костюка, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка,
  • спеціалісти Департаменту освіти і науки м. Києва,
  • методисти з дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,
  • методисти РНМЦ м. Києва,
  • керівники районних методичних об’єднань,
  • педагоги дошкільних навчальних закладів,
  • головні редактори психолого-педагогічних періодичних видань(«Вихователь-методист дошкільного закладу», «Дошкільне виховання», «Психолог дошкілля»),
  • професорсько-викладацький колектив кафедри дошкільної освіти та студенти ОКР «спеціаліст» спеціальності дошкільна освіта,
  • студенти університетського коледжу напряму підготовки «дошкільна освіта».

Актуальними рубриками для обговорення були:

1. Неповна сім’я сьогодення.

2. Дитина з неповної сім’ї.

3. Дитина з неповної сім’ї у дошкільному навчальному закладі.

Родзинкою став виступ студентського театру. Художній керівник та режисер – постановник спектаклю Сиротич Наталія Богданівна, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту.