Розпочато роботу з розроблення критеріїв визначення рівня розвитку дитини

18 листопада 2014 року

Джерело інформації: офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки України

18 листопада у Міністерстві освіти і науки України відбулось перше засідання робочої групи з розроблення критеріїв визначення рівня розвитку дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти та інструментарію їх практичного застосування.

До складу робочої групи увійшли наукові співробітники Національної академії педагогічних наук, представники кафедр дошкільної освіти вищих педагогічних навчальних закладів (серед яких була і Марина Анатоліївна Машовець - професор кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту), інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти науково-методичних центрів, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», практики.

В ході засідання було обговорено структуру та основні критерії  документа щодо визначення рівня розвитку дитини. По завершенню розроблення критеріїв визначення рівня розвитку дитини, документ буде розміщено на сайті МОН для громадського обговорення.