Зустріч з Іваном Андрусяком

13.11.2014 13 листопада 2014 року

13 листопада студенти Педагогічного інституту мали можливість особисто познайомитись із сучасним дитячим письменником Іваном Андрусяком, який завітав на запрошення Наталії Іванівни Богданець-Білоскаленко на лекцію з дисципліни "Дитяча література", – бібліотека інституту більш ніж на годину перетворилась у казковий світ, де кожен мав змогу відчути себе дитиною.

Іван Михайлович завітав до студентів не просто так – письменник розкрив деякі факти зі своєї біографії, познайомив майбутніх педагогів із власною творчістю, презентував деякі свої книжки. Найбільше студентів здивувала і захопила надзвичайна збірочка «Чупакабра та інші зайчики», бо із зворотного боку вона містить ще одну – «Усе солодший сад». Було чому дивуватися! Письменника слухали уважно і з задоволенням. До того ж, кожен міг переглянути яскраво оформлені книжки. Неабияким подарунком стала можливість придбати одну з них із автографом Івана Михайловича.

Студенти щиро вдячні письменнику за маленьку радість та теплу атмосферу і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.