«Освітні цінності мистецтва крізь простір мов і культур»

11.11.201411 листопада 2014 року

11 листопада 2014 р. студенти групи ПОб-2-12-4.0д ІІІ курсу (напрям підготовки 6.010102 "Початкова освіта", ОКР "Бакалавр", денна форма навчання) разом із викладачами кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Кошарною Н. В. та Ситник О. І.   відвідали Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка. Цей захід було проведено  у межах вивчення навчальної  теми "The Educational Value of Art" ("Освітні цінності мистецтва") з  дисципліни "Практичний курс англійської мови".  На підставі побаченого студенти підготували ессе на тему "The Educational Impact upon the Primary School Pupil's Identity Forming" ("Виховний вплив театру на розвиток особистості молодшого школяра").