Всеукраїнський радіодиктант

07.11.201407 листопада 2014 року

07 листопада 2014 року колективи Педагогічного інституту та Інституту мистецтв зібралися разом, щоб єдиною грінченківською родиною створити хвилю єдності та написати Всеукраїнський радіодиктант із нагоди відзначення Дня української писемності.
Усі учасники з хвилюванням та творчим піднесенням заздалегідь зібрались в актовій залі. Уважно слухаючи ефір, були подумки з колегами та друзями, які встановлювали рекорд України в номінації «Наймасовіше написання Диктанту національної єдності» у найбільшій залі нашого Університету.
Пряме включення з Тимошенка, 13-б зал зустрів оплесками. Інтерв’ю Віктора Олександровича Огнев’юка слухали уважно, пишаючись тим, що всі разом  долучилися до створення величного.
З особливою увагою дослухалися до порад і рекомендацій нашого знаного колеги – Олександра Авраменка, який традиційно читає текст радіодиктанту.
«Українському радіо – 90 років» - пролунало з радіоприймачів і ручки зашурхотіли по паперу…