Ось ми які!

28.10.201428 жовтня

28 жовтня Педагогічний інститут запалив нові зірочки у яскравому сузір’ї студентства – урочисто і яскраво прогримів дебют першокурсників «Ось ми які!», де кожен учасник розкрив безліч своїх талантів та творчих умінь.

Гостям свята, серед яких була не тільки Грінченківська родина, а й члени Ради ветеранів мікрорайону Русанівка, було продемонстроване студентське бачення окремих історичних епох. Студенти напрямів підготовки «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» у своїх енергійних та багатогранних виступах презентували найхарактерніші, найцікавіші етапи історії.

У цей же святковий день ніхто ні на мить не забував про наших визволителів та захисників, які борються за суверенність та цілісність нашої держави. Крізь увесь святковий вечір червоною ниткою пройшла ідея єдності України.