Зустріч Ради студентського самоврядування з першокурсниками

10.09.2014 copy9 жовтня 2014 року

Щорічною стала традиція знайомства Ради студентського самоврядування Педагогічного інституту з першокурсниками. Ця яскрава та пізнавальна зустріч відбулася 9 жовтня, на якій предметом обговорення стали питання, які є актуальними для всіх студентів:
– захист прав та інтересів студентів;
– забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння формуванню у студентів моральних та етичних норм, виховання патріотизму;
– пропаганда здорового способу життя, безпечної поведінки, запобігання вчиненню студентами правопорушень;
– сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об'єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
– залучення студентів у вільний від навчання час до участі в громадських роботах щодо благоустрою території вищого навчального закладу;
– контроль за дотриманням правил внутрішнього розпорядку, оперативне реагування на випадки їх порушення;
- співпраця з кураторами академічних груп,  керівниками кафедр;
- організація студентського дозвілля.
Рада студентського самоврядування прийняла в свої ряди щирих, активних, відповідальних, цілеспрямованих, вірних своїй меті та принципам студентів, які бажають долучитися до цікавого та різноманітного життя Інституту та Університету.
Наш Університет – це велика родина, яку вирізняє корпоративний дух, цінності та традиції!