Нарада кураторів академічних груп

09.16.201416 вересня 2014 року.

16 вересня в Педагогічному інституті відбулася нарада кураторів та наставників академічних груп, на якій були обговорені нагальні питання щодо планування, організації та проведення навчально-виховного процесу зі студентами. Перед присутніми виступили директор Інституту В.І.Юрченко, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи М.А.Машовець та заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Ю.Ю.Савченко. Особливий акцент було зроблено на відвідуванні студентами навчальних занять, адаптації студентів-першокурсників та студентів, що вступили у 2014році до нових умов навчання і проживання у гуртожитку, дотримання кодексу студента-грінченківця та корпоративної культури.