Збори першокурсників

08.26.201426 серпня 2014 року

26 серпня 2014 року в стінах Педагогічного інституту відбулися організаційні збори зі студентами-першокурсниками денної форми навчання.
Студентів та їх батьків радо зустрів колектив Педагогічного інституту. З вітальним словом звернувся до присутніх директор Інституту – Віктор Іванович Юрченко, його заступники, завідувачі кафедр, лідери студентського самоврядування та куратори академічних груп першого курсу.
Першокурсники ознайомились із основними напрямами роботи Інституту, окремих його структурних підрозділів, правилами внутрішнього розпорядку, особливостями навчального процесу, позанавчальною роботою студентства тощо.
Без уваги не лишились і нагальні питання, озвучені студентами та їх батьками, а саме – питання гуртожитку та стипендії.