Конкурс творчих студентських проектів

21.05.1421 травня 2014 року

21 травня 2014 року відбувся конкурс творчих студентських проектів з теми "Формування професійної компетентності педагога у процесі науково-пошукової діяльності" (модератори проекту: Іванюк Г.І., канд. педагог. наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, Руденко Л. С., канд. педагог. наук, доцент кафедри педагогіки, Дем'яненко В.І., ст. викладач кафедри педагогіки). Буклет...

За результатами оцінювання студентських конкурсних робіт жюрі визначило переможців у таких номінаціях:

Номінація "Усна доповідь"

І місце – Диренко Юлія, Маленко Анастасія, магістрантки спеціальності "Дошкільна освіта";

ІІ місце – посіли Жукова Ольга, магістрантка спеціальності "Дошкільна освіта"; Шорко Богдана, студентка 3 курсу напряму підготовки "Початкова освіта".

Номінація "Відеопрезентація"

І місце – Савченко Тетяна і Городня Олена, магістрантки спеціальності "Початкова освіта".

Номінація "Кращий навчальний проект"

І місце – Тимошенко Віталіна, Тіга Наталія, студентки 4 курсу напряму підготовки "Початкова освіта".

Номінація "Творчий проект"

І місце – Ніколайчук Аліна, Грицаєнко Діана, Скиба Маргарита, студентки 3 курсу напряму підготовки "Початкова освіта".

Вітаємо переможців!

Бажаємо творчих успіхів!