Дні кафедри педагогіки. Засідання історико-педагогічних студій.

05.20.201420 травня 2014 року

20 травня 2014 року відбулась сесія історико-педагогічних студій «Ідеї морально-духовного виховання у теоретико-практичній спадщині вітчизняних педагогів ХХ століття» (модератори проекту: Іванюк Г. І., канд. педагог. наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, Венгловська О. А., канд. педагог. наук, ст. викладач кафедри, Січкар А. Д., ст. викладач кафедри).
У роботі сесії взяли участь викладачі, студенти ОКР «бакалавр» напрямів підготовки: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво».
Учасники засідання презентували наукові доробки, що розкривають основні тенденції морально-духовного виховання особистості у педагогічній думці України ХХ століття. Студійці ознайомили присутніх з системами морально-духовного виховання учнів у Павлиській середній школі (Кіровоградська область), під керівництвом В. Сухомлинського,  Богданівській середній школі (Кіровоградська область), під керівництвом І. Ткаченка, Сахнівській середній школі (Черкаська область), під керівництвом О. Захаренка та ін.
Присутні професори, викладачі, студенти взяли участь в обговорені та висловили свої думки щодо своєчасності та практичної значущості піднятих проблем.
Ліричною окрасою заходу стали музична композиція «Почуття» (авт.: М. Альберт), виконана студенткою І курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво» Коротких Ариною та авторський вірш «Цінності» у виконанні Берізко Марічки, студентки ІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта».
У приміщенні бібліотеки Педагогічного інституту учасники сесії історико-педагогічних студій ознайомилися з виставкою робіт українських педагогів-гуманістів ХХ століття.

Буклет історико-педагогічних студій...