Звітна конференція студентів V курсу спеціальності "Дошкільна освіта" ОКР "Спеціаліст" заочної форми навчання

04.31.201430 квітня 2014 року

30 квітня 2014 року відбулась звітна конференція за результатами організаційно-методичної практики в дошкільних навчальних закладах та інспекторсько-методичної практики в районних управліннях освіти. Студенти V курсу спеціальності «Дошкільна освіта» заочної форми навчання під керівництвом кан.педаг.наук, доцента Рейпольської О.Д. пройшли фахову практику в дошкільних навчальних закладах на своїх робочих місцях та під керівництвом кан.педаг.наук, доцента Богданець-Білоскаленко Н.І., кан.психол.наук, ст. викладача Пасічник А.В., кан.педаг.наук, доцента Шевчук А.С., ст. викладача Вертугіної В.М., ст. викладача Довбні С.О., викладача Гаращенко Л.В., викладача Чередніченко С.В. практику в районних управліннях освіти міста Києва. Учасники конференції представили свій практичний доробок у доповідях та презентаціях. Керівники практики високо оцінили результати, підводячи підсумки практик.