«Герої не вмирають»

04.25.2014 copy25 квітня 2014 року

Студенти Педагогічного інституту були запрошені до Національного музею літератури України на виставку пам’яті Небесної Сотні - «Герої не вмирають», художника з Івано-Франківська Романа Бончука, на якій були представлені портрети загиблих героїв, а також картина у вигляді іконостаса, яку автор умовно називає «Воротами до раю». На малювання цієї ікони-триптиха «Небесна Сотня» Роман Бончук отримав благословення Блаженнійшого Любомира Гузара.  На виставці відбулися поетичні читання молодих поетів, які виступили з авторськими віршами. Всі роботи були присвячені вшануванню пам’яті загиблих на Майдані. Серед виступаючих була і студентка Педагогічного інституту Ніколайчук Аліна, яка вразила всіх присутніх своїм талановитим, емоційним віршем. Завдяки чому, була запрошена до Українського радіо на прямій ефір.