«Відлуння Чорнобильських дзвонів у серці навіки звучить»

04.25.201424 квітня 2014 року

24 квітня 2014 року з нагоди 28 річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції для студентів І курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта» була проведена відкрита виховна година «Відлуння Чорнобильських дзвонів у серці навіки звучить».
Організацію взяли на себе куратори студентів-першокурсників Коробкова Анастасія Олександрівна та Дрофа Тетяна Петрівна, які разом зі студентами першого, третього та четвертого курсів підготували захоплююче дійство, що дало можливість аудиторії спробувати цілковито заглибитись у події 28-річної давнини та спробувати осягнути всю глибину і печаль тієї трагічної ночі 26 квітня 1986 року, всю масштабність наслідків аварії на ЧАЕС.
Присутнім були продемонстровані уривки з документальних фільмів «Чорнобиль. Два кольори часу» та «Звичайний Чорнобиль», представлена історія дружини пожежника-ліквідатора Людмили Ігнатенко, прозвучали вірші та пісні про Чорнобиль і Чорнобильську трагедію.