"Золоті голоси минулого"

04.16.201416 квітня 2014 року

16 квітня 2014року відбулася презентація музичної композиції «Золоті голоси минулого». Студенти Педагогічного інституту мали змогу почути чарівну музику у виконанні таких видатних виконавців як Федір Шаляпін, Енріко Карузо, Леонід Собінов, Марія Михайлова та незабутня Соломія Крушельницька. Цікавою була розповідь про життя і творчість Еміля Берлінера, який проводив досліди в галузі акустики, удосконалював процес запису платівок і створив грамофон. Студентам було представлено колекцію старовинних платівок та грамофон на ручному приводі.
Підготували пізнавальну екскурсію у минуле (ХІХ – ХХ ст.) студент Інституту мистецтв Бєліков Віталій та методист відділу виховних технологій Педагогічного інституту Ульянич Анатолій Анатолійович.
Золоті голоси минулого не залишили байдужими нікого з присутніх, адже музика і спів – вічні.