Звітна конференція за результатами педагогічної практики студентів V курсу ОКР "Магістр" спеціальності "Початкова освіта" групи ПОм-1-13-2.0д

04.03.201403 квітень 2014 року

03 квітня 2014 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної практики студентів V курсу ОКР "Магістр" спеціальності "Початкова освіта" групи ПОм-1-13-2.0д денної форми навчання. Під час конференції студенти поділилися враженнями у своїх презентаціях та представили результати проходження практики у СШ № 17 (керівник практики: Мартиненко С.М.); СШ № 302 (керівник практики: Науменко В.О.); Ліцеї № 241 "Голосіївський" (керівник практики: Бондаренко Г.Л.); СЗШ № 225 (керівник практики: Дубовик С.Г.); НВК "Домінанта" (керівники практики: Волинець К.І., Ващенко О.М.); НВК "Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступенів" - за листом-клопотанням (керівник практики: Бондаренко Г.Л.); СЗШ № 81 - за листом-клопотанням (керівник практики: Волинець К.І.).