Звітна конференція за результатами професійної (асистентської) практики студентів VІ курсу ОКР "Магістр" спеціальності "Початкова освіта"

03.31.201431 березня 2014 року

31 березня 2014 року відбулася звітна конференція за результатами професійної (асистентської) практики студентів VІ курсу ОКР "Магістр" спеціальності "Початкова освіта" групи ПОм-1-12-2.0д денної форми навчання.
Асистентська пратика є важливим і необхідним елементом професійної підготовки майбутніх викладачів. Завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисцилін, доктор педагогічних наук, професор Мартиненко С.М. та завідувач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисцилін, кандидат педагогічних наук, доцент Волинець К.І. відмітили високий рівень професійно-викладацьких навичок магістрантів в процесі підготовки та виконання завдань, передбачених програмою практики.
Студенти-магістранти у своїх звітах яскраво представили результати проходження професійної (асистентської) практики на базі Університетського коледжу та Педагогічного інституту й поділилися враженнями про успіхи викладацької роботи.