Всеукраїнська науково-практична конференція «Стандарти дошкільної освіти: дискурс науки і практики»

04.11.201411 квітня 2014 року

11 квітня 2014 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція «Стандарти дошкільної освіти: дискурс науки і практики».
У роботі Всеукраїнської конференції взяли участь: заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України – Т.В. Панасюк, заступник начальника відділу дошкільної та початкової освіти Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) – С.М.Дерев’янченко, завідувач сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України –О.П.Долинна; представники з 15 ВНЗ України, директори та методисти дошкільних навчальних закладів, вихователі дітей дошкільного віку м. Києва, викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка; представники засобів масової інформації.