Пленарне засідання методологічного семінару «Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації»

04.03.20143 квітня 2014 року

3 квітня  2014 року магістри спеціальності «Початкова освіта», які проходять науково-дослідну практику, відвідали пленарне засідання методологічного семінару на тему: «Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації», що відбулося в актовій залі Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.
На семінарі студенти-магістранти ознайомилися з дослідженнями таких наукових проблем:
1. Компетентнісний підхід як парадигма сучасної освіти. Основні поняття і категорії компетентнісного підходу.
2. Теорія і практика реалізації компетентнісного підходу в українській і зарубіжній освіті.
3. Компетентнісно орієнтована професійна підготовка майбутніх фахівців: вітчизняний і зарубіжний досвід.
4. Компетентнісний вимір оцінювання навчальних досягнень учнів і студентів.
У засіданні взяли участь Зязюн І. А. (директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України), Луговий В. І. (перший віце-президент НАПН України), Слюсаренко О. М. (вчений секретар Інституту вищої освіти НАПН України), Таланова Ж. В. (завідувач відділу політики та врядування у вищій освіті Інституту вищої освіти НАПН України), Максименко С. Д. (академік-секретар Відділення психології, вікової фізіології та дефектології НАПН України), Ляшенко О. І. (академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України), Локшина О. І. (завідувач лабораторії порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України), Григоровська Л. В., (вчений секретар Інституту соціальної і політичної психології НАПН України).
Магістри мали за честь особисто познайомитися і поспілкуватися з радником Президії НАПН України, головним науковим співробітником Інституту педагогіки НАПН України – Савченко О. Я.
Висловлюємо щиру вдячність кафедрі початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін за організацію зустрічі і знайомство з провідними ідеями відомих сучасних науковців, авторів підручників та новітніх навчально-методичних комплексів.

З повагою студенти магістранти ПОм-1-12-2.0д