Міні-проект «Моя квітуча Україна!»

04.07.20147 квітня 2014 року

Період педагогічної практики – це час для перевірки здобутих знань, формування професійних умінь, шліфування практичних навичок спілкування з дітьми, організації з ними спільної діяльності, проведення цікавого та змістовного дозвілля з дошкільниками та їхніми батьками.

В ці весняні дні студенти напряму підготовки «Дошкільна освіта» проходять педагогічну практику у дошкільних навчальних закладах міста Києва. Разом із малечею вони втілили в життя міні-проект «Моя квітуча Україна!»:

• читали художню літературу
  • переглядали відеоматеріали
  • проводили бесіди
  • розігрували театралізовані постановки за мотивами українських народних казок
  • малювали

Дитячі малюнки переглянули студенти-практиканти, вихователі, батьки, діти старшої групи. Пропонуємо Вам мистецьку добірку, створену дітьми-дошкільниками.