Науково-практичний семінар «Якість педагогічної освіти: компетентнісний вимір»

DSC0360626 березня 2014 року.

26 березня 2014 року в рамках днів кафедри психології відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Якість педагогічної освіти: компетентнісний вимір».

У ході семінару учасники поставили та обговорили ряд важливих питань, пов’язаних з якістю сучасної педагогічної освіти та можливостями її моніторингу.

З доповідями виступили: проректор з наукової роботи Л.Л. Хоружа; директор Педагогічного інституту В.І. Юрченко; директор ШДС «Русанівка» Т.В. Ужакіна; завідувачі та викладачі кафедр Педагогічного інституту: О.В. Петрунько, С.М. Мартиненко / співдоповідач Н.С. Кипиченко, О.В. Котенко / співдоповідач О.І Ситник; завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту Н.М. Чернуха; студенти-магістранти спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

У дискусії було означено подальші перспективи застосування особистісного та компетентнісного підходів в освітньому процесі.