Благодійна ярмарка-продаж

03.27.201427 березня 2014 року

Милосердя - це готовність допомогти, пожертвувати собою заради інших, безкорисливо робити добро. Для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка ця якість притаманна майже кожному, від студента до викладача.
Так, 27.03.2014  спільними зусиллями Педагогічного інституту та Інституту мистецтв було проведено ярмарку-продаж творчих робіт студентів, яка була організована на збір коштів для студентки ІІ курсу Педагогічного інституту Мазурець Олени, яка через важку хворобу перебуває в тяжкому стані. На ярмарці були представлені цікаві роботи (вишивка, бісероплетіння, м’які іграшки тощо). Всі речі, зроблені власноруч, дарували тепло та доброту, а зібрані кошти були перераховані на лікування Олени.
Висловлюємо щирю подяку всім, хто долучився до ярмарки!