Медико-гігієнічний лекторій

03.26.2014 copy26 березня 2014 року

Усім відомо, що здоров'я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. Так, для людини дуже важливо мати міцне здоров'я. Тільки здорова людина може повноцінно працювати і повноцінно відпочивати. Тому в цілях підтримки здорового способу життя студентів, лікарем-санологом Київського міського центру здоров’я Богатиренко О.В. було проведено твіст-терапію «Методика оновлення організму третього тисячоліття». Лікар поділилася з аудиторією цінними порадами та провела тести, які допоможуть зберегти стан здоров’я у відмінній формі. Студенти здобули ґрунтовні знання в галузі самолікування, та зрозуміли, що здоров’я - це гармонія духу та тіла, надзвичайна сила та основа життя, яка відкриває можливості для усіх звершень та досягнень.