Зустріч з редактором журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» Лідією Андріївною Поперечною у форматі майстер-клас

03.27.201427 березня 2014 року

27 березня 2014 року відбулася зустріч викладачів кафедри, магістрантів спеціальності «Початкова освіта» з головним редактором журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» Лідією Андріївною Поперечною у форматі майстер-клас .
Лідія Андріївна майстерно, крок за кроком, розкрила  особливості становлення автора: як правильно вибрати журнал, як налагодити контакт з редактором, написати статтю і підібрати до неї заголовок. Цінними для учасників зустрічі були думки про типові помилки під час створення друкованих праць, поради, як їх уникати.
Зустріч пройшла в теплій творчій атмосфері, повній відкритості до співпраці.
Висловлюємо щиру вдячність Лідії Андріївні за можливість здобути надцікаву практичну інформацію щодо написання статей до журналу «Шкільний бібліографічно-інформаційний центр».
Ми готові до співпраці!