Відкритий семінар Прошкуратової Т.С.

03.26.201426 березня 2014 року

Завідувачем Центру практичної підготовки студентів, Героєм України, доцентом кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Прошкуратовою Тамарою Сергіївною було проведено семінар із теми: «Основні напрями діяльності Центру практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Т. С. Прошкуратова розповіла, що діяльність Центру спрямована на формування практичних умінь і навичок, розвиток педагогічних, дослідницьких, естетичних, конструктивних, природничо-технічних, загальновиробничих та ін. здібностей студентів – майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів і вчителів початкової школи.

Завідувач Центру поділилася досвідом створення педагогічного портфоліо (розроблення конспектів занять та інтегрованих уроків, сценаріїв розваг та свят, демонстраційного та роздаткового матеріалів).

Дякуємо Т. С. Прошкуратовій за організацію та проведення такого цікавого та змістовного семінару.