Відкрита лекція Мартиненко С.М.

03.25.201425 березня 2014 року

На лекції були присутні члени професорсько-викладацького складу кафедр Педагогічного інституту, студенти ОРК «магістр», які проходять асистентську практику.

Колеги відзначили високий професіоналізм викладача, вміння здійснювати педагогічну взаємодію, авторську позицію, опору на власний науковий доробок і розвідки в галузі проектної діяльності, а також звернення до практичного досвіду студентів, що сприяло кращому засвоєнню навчального матеріалу. Лекція була проведена у формі полілогу з урахуванням міждисциплінарних зв’язків. Емоційність та позитивне ставлення до студентів сприяли налагодженню контакту з аудиторією, що дало змогу вільного спілкування в межах окресленої тематики.

Щиро бажаємо Світлані Миколаївні подальших творчих успіхів, здійснення професійних задумів, спокою, миру і здоров’я!