Відкриття виставки «Старовинні монети. Історія та сучасність»

03 05 201405 березняки 2014

5 березня в Педагогічному інституті була презентована нумізматична колекція родини Ульяничів.
Виставці монет, паперових грошей та літератури про гроші передувала цікава розповідь методиста відділу виховних технологій Ульянича А.А. про світову історію розвитку грошей.
У колекції були представлені зібрання монет царської епохи від кінця XVII ст. до початку XX ст., іноземні монети, серед яких монети поч. XVI ст. польсько-литовської доби в Україні.
Серед паперових грошей були купюри царської доби  XIX ст. – поч. XX ст.,  радянські паперові гроші 1922-1991, сучасні українські гривні, паперові гроші іноземних держав.
Нумізматичну виставку відкрив директор Педагогічного інституту Юрченко В.І. Він відзначив пізнавальну, загальноосвітню і культурну цінність зібраної колекції, як частину культури народів світу.