«Ми тебе не забули, Тарасе!»

05.03.201405  березня 2014 року

05 березня 2014 року в рамках проведення Шевченківських днів з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці ім. В. Маяковського Дніпровського р-ну м. Києва студенти Педагогічного інституту провели літературно-музичну вітальню «Ми тебе не забули, Тарасе!» для школярів мікрорайону Русанівка.
Студенти в цікавій театралізованій формі познайомили дітей з історію життя Тараса Григоровича, декламували вірші, співали пісні на слова Кобзаря. Школярі початкових класів з російською мовою навчання загальноосвітньої середньої школи № 137 (1-В, 2-В, 3-В) були активними учасниками літературно-музичного вечора: емоційно долучалися до співу, самостійно виявили бажання прочитати поезії Т.Г. Шевченка, уважно слідкували за дійством.
Школярам і студентам провели оглядову екскурсію бібліотекою, та ознайомили із виставками, що розгорнуті до ювілею Великого Кобзаря.