Шевченківські дні в Педагогічному інституті

02.27.201427 лютого 2014 року

27 лютого у рамках  Шевченківських днів  працівниками бібліотеки Педагогічного інституту та бібліотеки імені Є.Кравченка для юнацтва Дніпровського району, була проведена літературна вітальня: «Постать Тараса Шевченка: геніальність – це приреченість».
Співробітники бібліотеки познайомили учнів 10-х класів середньої школи №182 мікрорайону Русанівка та першокурсників з маловідомими фактами  життя Тараса Шевченка, всебічно розкрили його як людину, якій притаманні і гумор, і шляхетність, і освіченість, і безмежна любов до свого народу та України.
Кожен присутній зміг пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.
Творчість Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації та могутнім джерелом національної свідомості.