Вечір-вікторину "Що я знаю про Тараса Шевченка?"

02.18.2014 418 лютого 2014 року

У рамках відкриття ювілейного Року Т.Г.Шевченка у  студентському гуртожитку Київського університету імені Бориса Грінченка  викладачами  (Куземко Л.В., ст. викладач кафедри педагогіки, Новик І.М., викладач кафедри педагогіки) та  активістами студентської ради (Ткачуком Б.,  Бачинською В.) Педагогічного інституту проведено вечір-вікторину "Що я знаю про Тараса Шевченка?",  присвячену 200-річчю від дня народження видатного Українця.
Присутні студенти демонстрували  власну обізнаність із віхами життя і творчістю Т.Г. Шевченка: відгадували з якого твору прочитані віршовані рядки; декламували поезію, продовжуючи вірші за проголошеними першими рядками; давали відповіді на запитання стосовно життя поета; висловлювали думки щодо розуміння змісту вживаних  у творах Шевченком слів. За вірні відповіді студенти отримували солодощі. Зустріч  супроводжувалася емоційно-піднесеним настроєм.
Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для всіх нас зберегти мову народу, його звичаї, пісні і пронести через віки у майбуття.