Звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної практики в районнних управліннях освіти студентів спеціальності "Початкова освіта"

02.24.201424 лютого 2014 року

24 лютого 2014 року відбулася звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної практики в районнних управліннях освіти студентів спеціальності "Початкова освіта" груп ПОс-1-13-1.2з, ПОс-2-13-1.2з, ПОм-1-12-2.2з заочної форми навчання. Під час конференції студенти поділилися враженнями та представили результати проходження практики у своїх презентаціях:

- Управління освіти Дніпровської РДА в м. Києві (керівник практики - Руденко В.П.);
- Управління освіти Голосіївської РДА в м. Києві (керівник практики - Кушнірова Г.П.);
- Управління освіти Солом'янської РДА в м. Києві (керівник практики - Панченко А.Г.).