Міжнародний проект за програмою «Молодь змінить Україну»

02.21.201421 січня 2014 року.

Викладачами і студентами Педагогічного інституту було розроблено грантовий проект за програмою «Молодь змінить Україну» Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. 21 січня 2014 року відбулася зустріч студентів і викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка з Богданом Гаврилишиним. На зустрічі грантовий проект було затверджено. Богдан Дмитрович розповів учасникам проектної групи про позитивний досвід розбудови провідних країн європейської спільноти. За програмою проекту студентки Педагогічного інституту Плужник Ірина і Губар Наталія в травні 2014 року відвідають Швецію для вивчення позитивного досвіду соціально-економічного розвитку Швеції та подальшого поширення здобутих знань в Україні.

Вітаємо авторів-розробників проекту: доцента кафедри психології О.М.Гріньову, магістранток спеціальності “Початкова освіта” І.Плужник і Н.Губар.