МАЙСТЕР-КЛАС «НАРОДНА ІГРАШКА З НИТОК»

318 січня 2014 року

18 січня 2014 року  продовжив свою реалізацію ІV етап  соціального проекту «З Києвом і для Києва». В рамках проекту членами гуртка «Умілі рученята», що працює на базі кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Педагогічного інституту, під керівництвом старшого викладача кафедри Романенко Л.В. було проведено  майстер-клас  із виготовлення української народної іграшки.
Гуртківці-студенти групи ПОб-1-11-4.0д Олена Тихоненко, Аліна Ніколайчук та Діана Грицаєнко  познайомили юних киян та їх батьків з технікою виготовлення народної іграшки з ниток, її призначенням, місцем у народних обрядах, традиціях українського народу. Мами, татусі разом з малятами та дітьми молодшого шкільного віку з захопленням працювали над   виготовленням Ляльки-мотанки з ниток, Сонечка та обрядової Ляльки-зерняночки. Кожна дитина поверталась додому з власним виробом-оберегом та знаннями про народні традиції, що живі і сьогодні в народній пам’яті.