Благодійна акція «Подаруй дитині свято»

12.25.201325 грудня 2013 року

25 грудня 2013 року студенти Педагогічного інституту в рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято» відвідали Дарницький дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку із новорічним подарунком - казкою «Рукавичка». Під час перегляду вистави діти раділи, щиро сміялись та плескали в долоні; спілкувалися із Снігуронькою та кликали Діда Мороза. У залі була щира атмосфера, дитячий сміх та захоплені, сяючі оченята. Діти отримали не тільки гарний настрій, а ще й маленькі подаруночки від Діда Мороза: книжки, розмальовки, канцтовари - до збору яких долучилися студенти всіх академічних груп нашого Інституту.

Світлі та переповненні щастям очі дітей, спонукають кожного до переоцінки власного життя. Проглядаючи творчі талановиті роботи вихованців будинку-інтернату, не можливо без хвилювання і радості споглядати такий порив і волю до життя.

Творімо добро і воно обов’язково буде завжди поруч з нами!