Зустріч з Хомич Оксаною Олександрівною

12.25.201325 грудня 2013 року

25 грудня 2013 року у Дидактичній майстерні відбулася зустріч із учителем спеціалізованої  школи № 327 І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району м. Києва Хомич Оксаною Олександрівною, яка стала переможницею ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2014» (ІІ  місце)  у номінації  «Початкові  класи».
Оксана Олександрівна провела майстер-клас, під час якого поділилася досвідом збагачення мовлення молодших школярів засобами фразеології, розповіла про ефективні методи і прийоми роботи на уроках української мови в початковій школі.
Колектив кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, студенти ОКР  «спеціаліст» і «магістр»  Педагогічного інституту щиро вдячні  Оксані Олександрівні за цікаву і змістовну зустріч.
Бажаємо подальших творчих успіхів і перемог!