Відзначення Дня Святого Миколая в Педагогічному інституті

12.21.201321 грудня 2013 року

Упродовж двох тижнів наполегливо, творчо, з позитивним настроєм студенти Педагогічного інституту готувалися до святкування Дня Святого Миколая.

Майже всі академічні групи долучилися до благодійної акції «Подаруй дитині радість»  збирали книжки, розмальовки, канцтовари для дітей з вадами розвитку дитячого будинку-інтернату Дарницького району.

Рада студентського самоврядування підготувала новорічну казкову виставу «Рукавичка» для дітей, що відвідують соціальний проект «З Києвом і для Києва». Атмосферу казкової феєрії новорічного свята створили талановиті студенти. Малята захоплено спостерігали за казковим дійством. Студенти разом з дітьми проводили естафети, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки, прикрашеної власноруч виготовленими іграшками, а Святий Миколай пригощав дітлахів солодощами. Свято принесло радість не лише малюкам та їхнім батькам, а й самим студентам.

Зичимо, щоб усі бажання і сподівання малечі та дорослих обов`язково здійснились!