Новорічне свято для школярів Русанівки

12.20.201320 грудня 2013 року

20 грудня 2013 року студенти групи ДОб-2-13-4.0д (куратор – Коробкова Анастасія Олександрівна) І курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта» влаштували справжнє Новорічне свято для школярів Русанівки. Казкове дійство відбувалося в бібліотеці ім. В. Маяковського та об`єднало дітей, студентів і колектив бібліотеки.
Діти з непідробним інтересом переглянули виставу «Лісові пригоди Святого Миколая», поставлену театральним міні-колективом студентів-першокурсників, взяли участь у іграх та розвагах.
По завершенню святкового дійства всі учасники отримали новорічні подарунки – солодощі та книжки.

Ми щиро дякуємо колективу бібліотеки ім. В. Маяковського за сприяння творчому та професійному розвитку наших студентів! Сподіваємось на подальшу співпрацю в організації та проведенні культурно-масових заходів.