Конференція «Віддав себе я праці без вагання»

12.18.201318 грудня 2013 року

18 грудня 2013 року Національний музей літератури України спільно з Педагогічним інститутом Київського університету імені Бориса Грінченка провів науково-практичну конференцію, присвячену 150-річчю з дня народження Бориса Грінченка «Віддав себе я праці без вагання».
Найбільше зацікавлення аудиторії викликали виступи студентів – Юлії Грек та Дар`ї Перепельченко.
З великим інтересом студенти пройшлися залами музею та познайомились з експозиціями. Особливу увагу привернули матеріали, які представляють творчий доробок Бориса Дмитровича Грінченка. А саме – книга, сторінок якої торкалися руки видатного педагога та гострий розум і небайдуже серце, бо на листках збереглися його особисті правки.
У музеї студенти оглянули вернісаж робіт учнів художніх шкіл міста Києва.

Педагогічний колектив висловлює щиру подяку Наталії Іванівні Бондар (заступнику генерального директора з наукової роботи) та Тамарі Василівні Сидоренко (завідуюча відділом науково-освітньої роботи) і сподівається на подальшу співпрацю.

Програма конференції...