Засідання круглого столу «Креативний стиль діяльності вчителя початкової школи при викладанні математики»

12.17.2013a17 грудня 2013 року

17 грудня 2013 р. доцентом кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Нестеровою Л.В. було проведено засідання круглого столу з проблеми «Креативний стиль діяльності вчителя початкової школи при викладанні математики».
У засіданні круглого столу взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» та викладачі кафедри. Для обговорення були визнані наступні проблеми:
- математика як наука і як навчальний предмет в початковій школі;
- алфавіт математичної мови та його використання у шкільному курсі математики;
- зарубіжний досвід навчання математики у початковій школі;
- моделювання процесу розв’язання задач у початковій школі;
- позакласна робота з математики у початковій школі;
- розвиток мислення як одне з основних завдань початкової школи;
- виховання, розвиток та навчання учнів на уроках математики у початковій школі;
- інформаційні технології при вивченні математики у початковій школі, тощо.
Презентовані на засіданні круглого столу матеріали було рекомендовано оформити окремою збіркою студентських наукових робіт в електронному та рукописному варіанті. Матеріали круглого столу можуть бути використанні при викладанні курсу математики в педагогічних інститутах для написання курсових, дипломних робіт, а також у практичній діяльності вчителів початкової школи.