Презентація нових приміщень Центру практичної підготовки студентів

12.03.201303 грудня 2013 р.

3 грудня 2013 р. на вул. Березняківській, 4-а відбулося свято -  презентація нових приміщень НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Початкова освіта" Київського університету імені Бориса Грінченка.

В урочистостях взяли участь Ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк, проректори, директори інститутів, завідувачі кафедр, викладачі і студенти нашого Університету.

В Університеті тепер є ще одна казково оформлена лекційна аудиторія з сучасним комп’ютерним обладнанням на 100 осіб, зала для семінарських і практичних занять «Етносвітлиця», хол для зустрічей із каміном  та ін.

Створення сучасного естетично оформленого освітнього розвивального середовища – результат клопіткої роботи завідувача Центру Прошкуратової Тамари Сергіївни (Героя України, Заслуженого вчителя України, доцента кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін), методистів Центру та багатьох студентів Педагогічного інституту.

В.О. Огнев’юк вручив Т.С. Прошкуратовій освітянську відзнаку «Відмінник столичної освіти», а методисту Л.М. Пиліпко – Грамоту Університету.